t f l s r
^

O nas

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.
Phil Bosmans, pisarz flamandzki (1922-2012)
bGOOD Consulting

Stanowimy jedyną taką firmę konsultingową w Polsce specjalizującą się w doradztwie, w zakresie społecznego zaangażowania ze szczególnym uwzględnieniem wolontariatu pracowniczego*, zarówno dla pracodawców biznesowych i instytucjonalnych,  jak i beneficjenckich organizacji pozarządowych i instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

* Wolontariat pracowniczy to długofalowy program wewnętrzny odpowiedzialnego społecznie pracodawcy, który propaguje idee społecznego zaangażowania, umożliwia społeczne zaangażowanie i kompleksowo wspiera swoich pracowników i ich bliskich w dobrowolnym i świadomym świadczeniu wolontariatu na rzecz i w partnerstwie z organizacjami społecznymi i instytucjami publicznymi. Przedkładający ponad wyniki ilościowe, korzyści jakościowe tego typu przedsięwzięcia dla społecznego, organizacyjnego i osobistego dobra jego uczestników.
To integracja filantropii korporacyjnej, innowacji społecznej, korporacyjnego obywatelstwa, wewnatrzkorporacyjnego DNA.
Wg. Izabeli Dyakowskiej, ekspertki wolontariatu pracowniczego i społecznego zaangażowania pracodawców, bGOOD Consulting

Nasza firma powstała w Międzynarodowym Roku Wolontariatu 2011, z inicjatywy Izabeli Dyakowskiej, najbardziej doświadczonej w Polsce ekspertki wolontariatu pracowniczego i społecznego zaangażowania. By stwarzać możliwości i inspirować w dobrym towarzystwie, w twórczych okolicznościach, dla wspólnego dobra. Jako aktywna uczestniczka życia społecznego od samego początku współtworzy ruch wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce.

Stanowimy grono najbardziej doświadczonych, współpracujących ze sobą specjalistów, ekspertów i trenerów.
Dzięki doskonałej znajomości rynku CSR posiadamy bogatą autorską ofertę angażującą społecznie, dostosowaną do potrzeb i zasobów  odpowiedzialnych pracodawców. Naszą domeną jest współtworzenie i wdrażanie w sprzyjającym środowisku pracy najlepszych rozwiązań podążając za głosem zarówno kadry zarządzającej jak i wszystkich pracowników, równoważąc wzajemne korzyści. Wspieramy pracodawców na różnych etapach zarządzania społecznym zaangażowaniem, stąd każda oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i zasobów, po wstępnej weryfikacji eksperta.

Dotychczas nasi specjaliści współpracowali m.in. z:

 

Bądź z nami nie tylko odpowiedzialnym, ale i zaangażowanym społecznie. Poznajmy się.

 

DANE FIRMY:

>NIP
7691789607
>REGON
142842000
>KONTO BANKOWE
PEKAO S.A. 35 1240 1037 1111 0010 3858 8656

 

Podziel się

Twitter Facebook Del.icio.us Digg LinkedIn StumbleUpon
Font Resize